Çin Sanal Gerçeklik Spor Simülatörleri Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Ye

Telefon numarası : 86-18921761560

Naber : +8618921761560

Free call
Jiangsu Legao Intelligent Technology Co., Ltd.

Xuzhou LEGAO Akıllı Teknoloji Co, Ltd üretim ve satış entegre bir VR ekipman üreticisidir.

  • Jiangsu Legao Intelligent Technology Co., Ltd.
  • Jiangsu Legao Intelligent Technology Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Legao Akıllı Teknoloji Co, Ltd, 2014 yılında kuruldu VR hangi VR çevrimdışı ürünler ve çözümler konusunda uzmanlaşmış, üretim ve geliştirme VR oyun makinesi farklı tür odaklanan profesyonel bir Hi-Tech kuruluştur. İş, VR endüstri uygulamalarını, VR tatil köyleri ve parkları, VR tiyatrolarını ve VR oyun merkezi operasyonlarını kapsar. Ana ürünler 9D VR sinema serisi, VR spor serisi, VR çekim serisi, VR yarış simülatörü serisi, VR uzay serisi ve yeni yenilikler geliştirmeye devam ediyor.

Jiangsu Legao Akıllı Teknoloji Co, Ltd üretim ve satış entegre bir VR ekipman üreticisidir. Profesyonel planlama, kurulum ve hata ayıklama, 1'e 1 hizmet, satış sonrası taahhüt ve kalite güvence hizmeti ile yatırımcılar için özelleştirilmiştir!

Oyun makinesi VR yumurta koltuğu, yarış arabası, VR koşu bandı, 9d vr uçak, uzay etkileşimi, 5d 7d 9d dinamik sinema, AR holografik interaktif projeksiyon fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz!

Geçmiş
Devasa 3000 metrekarelik fabrikamız sadece gösteri amaçlı değildir. Çekirdek ekibimizi projelerimize yakın tutarak ürünlerimizi inanılmaz bir oranda üretebilir, test edebilir, ayarlayabilir, paketleyebilir ve gönderebiliriz. Tepesi, fabrikamızda bulunan
Panyu'nun merkezi, eğlence ürünleri şehri Bizimle çalışmayı seçerek, projeniz tüm sektörden en iyisini alacaktır.
Hizmet
1. Teknoloji desteği:
Müşteriye makineyi nasıl çalıştıracağını öğretmek için makinenin özelliklerini sağlayın;
Referans için müşterilere fotoğraf ve video göndermek;
Müşterinin makinesine göre çalışma verileri analizi, daha fazla kar elde etmek için parametre ayarı için önerilerde bulunur.

2. güvenli sevkiyat:
Güvenli taşıma ve nakliye;
Ahşap çerçeve / paket için kılıf.

3. satış sonrası servis:
12 ay garanti, ömür boyu teknik destek ve bakım hizmeti Telefon, Skype, Whatsapp, E-posta yoluyla 24 saat çevrimiçi hizmet. Balıkçılık oyunu ve yönetimi için zengin deneyim sağlayın. Makine ve işletim ile ilgili sorularınız için çözümler sağlayın. Geri bildirim son balıkçılık oyunu bilgileri ve pazarlama bilgileri.

Ekibimiz
2015 yılından bu yana, 150'den fazla ülkeden binlerce müşteriye başarılı FEC'ler kurma konusunda yardımcı olduk. Uluslararası ticaret ve satış sonrası hizmetlerin uzmanıyız. Bizimle çalışmayı seçerseniz, ister on iki yıl olsun, her zaman burada olacağız ve her zaman size değer katmaya hazır olacağız.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin